Trochę o Nas

FHU ŁOCHPOL

image

Firma Handlowo-Usługowa ŁOCHPOL prosperuje na rynku od 2012 roku. Jest ona rodzinną, prężnie rozwijającą się firmą zdobywającą kontrahentów nie tylko w kraju, ale również za granicą. Główną gałęzią działalności firmy jest skup/sprzedaż zbóż, roślin strączkowych oraz roślin oleistych.

image
image

Rodzinna firma
z tradycją!

Ponadto, zajmujemy się sprzedażą detaliczną artykułów rolniczych. Współpracujemy z producentami i dystrybutorami środków ochrony roślin, nawozów sztucznych, materiałów siewnych czy też artykułów ogrodniczych.

Nasza firma dysponuje nowoczesną infrastrukturą w postaci magazynów zbożowych oraz własnym taborem samochodowym.

Natomiast potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów i usług stanowi posiadany przez naszą firmę certyfikat GMP+. Potwierdza on, że składowane i transportowane przez firmę FHU Łochpol oraz naszych dostawców produkty nie powodują zagrożenia dla zwierząt – i są bezpieczne dla ludzi.

10 lat
doświadczenia!

image
image

Certyfikat ten to obiektywny dowód, że nasz system zarządzania spełnia wymagania międzynarodowego standardu GMP+ i podlega ciągłemu doskonaleniu. Dodatkowo, FHU Łochpol została zarejestrowana w bazie QS – Qualität und Sicherheit, co dowodzi, że spełniamy rygorystyczne warunki w zakresie standardów produkcji, dystrybucji i bezpieczeństwa wytwarzanych produktów.

Naszym fundamentalnym celem jest zapewnianie satysfakcji z oferowanych produktów i usług wszystkim Klientom, dlatego nieustannie rozwijamy się i dostosowujemy do zmieniającego się rynku. Priorytetem firmy są długotrwałe relacje z Klientami i partnerstwo.

Jednym z naszych atutów jest posiadanie profesjonalnej kadry, której wieloletnie doświadczenie pozwala zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Opinie

Co mówią o nas klienci?

image
image

10 LAT

TRADYCJI
Produkty wysokiej jakości

Certyfikowana firma

image

Najlepsze produkty wysokiej jakości!

Agriculture
68%
Organic
89%