FHU ŁOCHPOL

Środki ochrony roślin

W ofercie sklepu znajdują się środki ochrony roślin pochodzące wyłączenie od sprawdzonych producentów ze wszystkich grup stosowania: herbicydy, fungicydy, insektycydy, regulatory i zaprawy. W sprzedaży Klienci znajdą skuteczne, wydajne preparaty zawierające innowacyjne substancje aktywne oraz środki, które są znane i praktykowane od wielu lat w rolnictwie.

Przeznaczone są one do stosowania przede wszystkim w odniesieniu do upraw zbóż, owoców oraz warzyw. Każdy oferowany środek posiada stosowną specyfikację, która dokładnie określa sposób jego stosowania. Oferowane przez nasz sklep preparaty ochronne odznaczają się wysoką efektywnością działania. Ich użycie prowadzi do eliminacji różnorodnych chwastów i insektów, które negatywnie wpływają na kondycję oraz wzrost roślin uprawnych. Oprócz produktów związanych ze zwalczaniem chwastów polecamy także preparaty, pobudzające wzrost oraz wzmacniające formę popularnych roślin uprawnych. Doboru odpowiednich i indywidualnie dobranych preparatów udzielają nasi wykwalifikowani specjaliści, co przekłada się naszym Klientom na uzyskanie większych plonów przy najniższym nakładzie finansowym.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem należy przeczytać informacje zamieszczone na etykiecie
i informacje dotyczące produktu. Należy się zapoznać z zagrożeniami i postępować z zgodnie ze środkami ostrożności opisanymi na poszczególnych produktach.

image
image
KORZYŚCI

ROLNICTWA

image
Stosujemy jedynie sprawdzone i certyfikowane produkty, co gwarantuje Państwu otrzymanie produktów wysokiej jakości!